Deze Etos website wordt geëxploiteerd door Etos Assen Kloosterveen onder de Etos winkelformule onder eigen voorwaarden van de franchisenemer!  Winkelwagen 
Etos Folder

Nailner Active Cover 38 ml

Productinformatie van Nailner Active Cover Nude:

Toepassing van Nailner Active Cover Nude:

Behandeling gecombineerd met ademende nagellak

✓Revolutionaire nieuwe technologie – behandeling en nagellak in één potje
✓Bedekt de verkleuring direct voor mooier ogende nagels
✓Innovatieve peel-off lak
✓Behandelt en voorkomt kalknagels
✓Makkelijk aan te brengen met het kwastje – vijlen is niet nodig

Dit product niet gebruiken als u allergisch bent voor een of meer van de ingrediënten. Medisch hulpmiddel voor de behandeling van kalknagels. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Samenstelling van Nailner Active Cover Nude:

1 x 30 ml flesje met kwastje.
1 x 8 ml ademende nagellak in dezelfde kleur.

Ingrediënten van Nailner Active Cover Nude:

Water, polyurethane, acetic acid, polysorbate 80, cetyl acetate, acetylated lanolin alcohols, emollients, viscosity modifier, colorants, benzyl alcohol & other preservatives, pine needles, oil biotin.
 

Gebruik van Nailner Active Cover Nude:

- Schud het potje goed en breng eens per 24 uur aan – bij voorkeur na het douchen. Droogt in enkele minuten.
- Verwijder de oude laag voor het opnieuw aanbrengen. Doe dit door voorzichtig aan een opstaand hoekje te trekken en zo de laklaag eraf te rollen (dit gaat het makkelijkst onder warm water of onder de douche).
- Vervang met een nieuwe laag. Deze droogt in enkele minuten.

Niet gebruiken bij: 
Dit product niet gebruiken als u allergisch bent voor een of meer van de ingrediënten.

1. Nailner® Active Cover moet dagelijks worden aangebracht, bij voorkeur na het douchen. Voor het aanbrengen de nagel reinigen en eventuele nagellak verwijderen.

2. Het flesje goed schudden voor gebruik. Met het kwastje het hele oppervlak van de nagel bestrijken. Zorg dat u een voldoende dikke laag Nailner® Active Cover aanbrengt. Het flesje kan klontjes gedroogde filmresten bevatten. Veeg eventuele klontjes opgedroogde film van het kwastje. De klontjes worden veroorzaakt door contact met lucht en zijn een normaal verschijnsel. Ze hebben geen invloed op de prestaties of kwaliteit van het product.

3. Laat de nagel drogen. Dit duurt 3 tot 5 minuten. Tijdens het drogen ontstaat een rubber laagje – dit zal geleidelijk aan verdwijnen. Voor het beste effect 5 minuten wachten alvorens sokken en/of schoenen aan te trekken. Een tintelend gevoel onder de nagel na het aanbrengen is normaal: het betekent dat het product in de nagel doordringt.

4. Het gevormde deklaagje is waterbestendig en bestand tegen normale wrijving. Het laagje kan aan de uiteinden van de nagel iets loslaten. Dit heeft geen gevolgen voor de effectiviteit van het product.

5. Na 24 uur het laagje verwijderen. Dit lukt het best door het aan het uiteinde of de rand van de nagel los te pellen. Rol nu het laagje verder los totdat het helemaal van de nagel verwijderd is. Het gaat makkelijker met warm water. Breng nu een nieuw laagje aan, volgens de hierboven beschreven methode. Was uw handen goed na het afpellen van het oude en aanbrengen van het nieuwe laagje. Voor het beste resultaat de volledige nagel gedurende minimaal drie maanden behandelen en de behandeling voortzetten totdat de nagel volledig is hersteld.

6. Het flesje na gebruik goed afsluiten om verdamping te voorkomen. Op de rand van het flesje kan zich een filmlaagje vormen.

€ 29,99 (incl. btw)

TERUG NAAR OVERZICHT PRODUCTEN

 

       
Wij gebruiken cookies om de website goed te laten functioneren.
Klik op akkoord om door te gaan.
Lees meer.