Happy Earth Cream Oil Wash 200 ml
100% Natuurlijke Zeepvrije Cregrave;me Olie Wasgel
Reinigt zeer mild. Extra hydraterend en verzorgend voor de droge babyhuid.
bull; 100% natuurlijke ingredieuml;nten
bull; Met amandel- en zonnebloemolie
bull; 0% SLS/ SLES en zonder andere chemicalieuml;n
bull; Geschikt voor pasgeborenen
bull; Vegan en NATRUE gecertificeerd
bull; Geen microplastics
bull; 100% biologisch afbreekbaar
bull; Heerlijke geur (allergeenvrij)
bull; Tube gemaakt van suikerriet
bull; Geproduceerd in NL met groene energie
Happy Earth Cregrave;me Olie Wasgel voor Baby amp; Kids bevat alleen 100% natuurlijke ingredieuml;nten die zijn gecertificeerd door Natrue. Daarnaast bevat de cregrave;me olie wasgel 0% SLS/SLES en is deze zeepvrij, zodat je zeker weet dat je geen schadelijke producten aanbrengt op de huid van jouw baby. De wasgel bevat rijke natuurlijke olieuml;n die helpen de huid te hydraten en te verzorgen. Het is extra mild voor de gevoelige huid van babyrsquo;s en kinderen en is direct te gebruiken vanaf de geboorte. De wasolie heeft een heerlijk, allergeenvrijparfum parfum en is biologisch afbreekbaar. Na gebruik van deze wasolie is de huid van je baby zacht en ruikt heerlijk.
Dit product is, net als alle andere producten van Happy Earth, gecertificeerd vegan en microplasticvrij. De verpakking is een 100% biobased tube gemaakt van suikerriet en wij produceren al onze producten lokaal in Nederland met groene energie.
I
ngredienten
Aqua, Coco-Glucoside, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Glycerin, Parfum, Glyceryl Oleate, Carrageenan, Xanthan Gum, Lactic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil*, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Citric Acid.
* Natural oil





