Deze Etos website wordt geëxploiteerd door Etos Assen Kloosterveen onder de Etos winkelformule onder eigen voorwaarden van de franchisenemer!  Winkelwagen 
Etos Folder

Chi Eucalyptus eko bio (10 Milliliter)

Chi Eucalyptus eko bio

Chi etherische oliën, hydrolaten en vette plantoliën worden op natuurlijke wijze uit planten gewonnen. De levenskracht (Chi) van planten kan door middel van aromatherapie de gezondheid bevorderen. Chi Natural Life is trots om de verbinding te mogen zijn tussen de levenskracht van de natuur en jouw gezondheid.

In de aromatherapie is eucalyptus een van de meest karakteristieke geuren. De bekende frisse geur wordt in veel medicinale producten verwerkt. De olie van de eucalyptus globulus bevat een bestanddeel, cineol, dat verantwoordelijk is voor de werking. In het lampje werkt eucalyptus fantastisch voor de luchtwegen.

Ingredienten
Eucalyptus globulus leaf oil (100% bio) Bevat van nature: limonene, linalool, geraniol

Gebruik
Gebruiken in geurlampje of aromabrander

Waarschuwingen
Buiten bereik van kinderen houden.

Fabrikant / Distributeur
Chi International BV
€ 10,20 € 9,18 (incl. btw)

TERUG NAAR OVERZICHT PRODUCTEN