Deze Etos website wordt geëxploiteerd door Etos Assen Kloosterveen onder de Etos winkelformule onder eigen voorwaarden van de franchisenemer!  Winkelwagen 
Etos Folder

Solgar Vitamins Psyllium Husks Fibre 500mg (200 capsules)

Solgar Psyllium Husks Fibre 500 mg (vlozaadvezels) is goed bij een onregelmatige ontlasting.

Solgar kwaliteitsgarantie

Bevat 500 mg vlozaadvezels per capsule

Vlozaadvezels kunnen tot 20 maal hun eigen gewicht in vocht opnemen

De donkere glazen verpakking biedt de meest optimale bescherming tegen invloed van zuurstof, vocht en licht


Ingrediënten per twee plantaardige capsules
Vlozaadvezels 1000 mg
Plantaardige capsule (hydroxypropylmethyl cellulose)
Anti-klontermiddel (plantaardig magnesiumstearaat)

Aanbevolen dosering
Als voedingssupplement voor volwassenen twee plantaardige capsules dagelijks met veel water of vloeistof innemen, tenzij anders geadviseerd. 

Dit product bevat
Gist: Nee
Gluten: Nee
Melk of melkbestanden: Nee
Soja: Nee
Sucrose: Nee
Conserveringsmiddelen: Nee
Zout toegevoegd: Nee
Geschikt voor vegetariërs: Ja
Geschikt voor veganisten: Ja
Kosher keurmerk: Ja

 

Belangrijke informatie
Dit product is een voedingssupplement. Houd u aan de aanbevolen dosering. Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding. Buiten bereik van jonge kinderen houden. Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte. 

€ 25,95 (incl. btw)

TERUG NAAR OVERZICHT PRODUCTEN

 

       
Wij gebruiken cookies om de website goed te laten functioneren.
Klik op akkoord om door te gaan.
Lees meer.