Deze Etos website wordt geëxploiteerd door Etos Assen onder de Etos winkelformule onder eigen voorwaarden van de franchisenemer!  Winkelwagen ►
Etos Folder

Antigrippine 250mg Paracetamol 20tb

Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn.

Geneesmiddel

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. 
De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201). 

Dosering
Volwassenen: 2-4 tabletten per keer, maximaal 12 tabletten per etmaal. Kinderen 12-15 jaar (40-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 9-12 jaar (30-40 kg): 1½ tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 6-9 jaar (22-30 kg): 1 tablet per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 4-6 jaar (17-22 kg): 1 tablet per keer, 3-4 maal per dag. Kinderen 1-4 jaar (10-17 kg): ½ tablet per keer, 4-6 maal per dag.

Laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet
mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Niet gebruiken: 
Niet gebruiken bij zwangerschap.

Bewaren
Beneden 25 °C Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Registratiehouder: 
Omega Pharma Nederland B.V. 
Kralingseweg 201 
3062 CE Rotterdam

€ 4,29 (incl. btw)

TERUG NAAR OVERZICHT PRODUCTEN

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten functioneren.
Klik op akkoord om door te gaan.
Lees meer.